Jump to content

Nanošenje teških tjelesnih ozljeda


sundown

Preporučene objave

Stvar ide ovako, tip mi je dužan 4500kn (nemam nikakve pismene dokaze, ali imam SMS poruke u kojima on navodi i cifru i sve ostalo da će mi vratiti) i dogovorili smo se kad će donjeti taj novac, i pošto sam ja bio 100% uvjeren da će ga donjeti, ostatak novaca koji sam imao sam potrošio jer sam morao kupiti neke stvari, i ostali su mi za platiti neki računi, koje bi taj novac pokrio, međutim on nije donjeo novac, meni istekao rok za plaćanje... i tako sav izvan sebe i ne znam šta da radim odem do njega, onda smo se posvađali, i kad sam skroz pukao, uhvatio sam ga i izudarao (onako, pošteno, rukama i nogama bez biranja mjesta udaranja). Pošto sam uvjren da ima neke prijelome (to je sve bilo sada prije pola sata, tako da ne znam ni šta je njemu sve, niti je policija još bila), sigurno je da ću dobiti i kaznenu prijavu, pa me sad samo zanima kakvu kaznu mogu očekivati (uvjetna na kolko, zatvorska na koliko ili šta već) ako on prođe samo sa prijelomima bez da nastanu komplikacije i ozljede budu eventualno opasne po život

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija