Jump to content

Šta sad jel zastara il..........


dado82

Preporučene objave

Prekršaj sam počinio u 11mj 2006 god, dobio sam riješenje nakon cca 2-3 tjedna na koji sam se žalio u sud u zg. Riješenje sam primio tek sad cca 2.5 godine od prekršaja a u riješenju stoji da je izrečeno u 08 mjesecu 2008, odnosno cca 2-3 mj prije zastare. Trebalo im je skoro god dana da pošalju riješenje. Šta sad jel zastara ili nije, i šta mi je raditi.

 

HVALA.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dado82 je napisao:

Prekršaj sam počinio u 11mj 2006 god, dobio sam riješenje nakon cca 2-3 tjedna na koji sam se žalio u sud u zg. Riješenje sam primio tek sad cca 2.5 godine od prekršaja a u riješenju stoji da je izrečeno u 08 mjesecu 2008, odnosno cca 2-3 mj prije zastare. Trebalo im je skoro god dana da pošalju riješenje. Šta sad jel zastara ili nije, i šta mi je raditi.

 

HVALA.

 

Ako neko zna nešto, molio bih bilo kakvu pomoć, šta dalje i dal ima kakve šanse.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

Sud je sigurno novčanu kaznu preinačio u kaznu zatvora i izdao policiji dovedbeni nalog.

 

Nema više prigovora, rješenja VPS-a su konačna i izvršna.

 

Pronaći će Vas policija od 06 do 22 sata na kućnoj adresi ili radnom mjestu.

 

Nije izdao nalog jel sam tek jucer primo riješenje, jel su brzi, samo im je trebalo 7mj da pošalju riješenje, a i nije problem 2-3 dana odmorit malo.

:smijeh::smijeh::smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija