Jump to content

PLATIO 2 zonu parkirao se u trećoj?


299

Preporučene objave

pozdrav

 

Dakle

 

Uredno sam platio parking mobitelom(3 kn) u V. Gorici za 2 zonu bio 15 min i otišao nešto obaviti i vratio se i parkirao se 20 metara dalje(iza ugla) dok je parking još vrijedio. E sad ispostavilo se da je taj ugao treća zona(koja košta 4 kune dakle razlika 1 kn. Dobio uredno kaznu(80 kn, opomena 120kn) na kojoj piše da nisam označio da sam platio? Zvao i rekli da oni provjeravaju samo zonu koju trebaju pa nije bilo zapisa???

 

Rekli da pišem žalbu ali budući da imam neplačenu kaznu iz 2004g?? (koju možda ni ne porićem ali pretpostavljam dok je naplata još bila od ljudi koji su kružili cijelim gradom i sad bih ja njega trebao čekati dok se pojavi??) neće biti pozitivno riješena!?

 

E sad zanima me da li netko pravno zna sto se uopće događa kad se sa plačenom 2 zonom parkiraš na 3. Još razumijem u zagrebu gdje je razlika skoro 8 kn ali za 1 kn???

 

Unaprijed zahvaljujem na bilo kakvoj pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hm

 

iskreno nisam ni mislio ici na salter(jer kakve sam srece taman ce neki živčenjak biti ispred mene) vec na sud.

 

Pitanje i dalje stoji pitanje da li netko pravno zna sto se uopće događa kad se sa plačenom 2 zonom parkiraš na 3. Još razumijem u zagrebu gdje je razlika skoro 8 kn ali za 1 kn???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ugovorena kazna, koju si dobio,ukinuta je od strane Ustavnog suda.

ugovorena kazna za novčana davanja nije u skladu sa Zakonom o obveznim odnosima .

sumnjam da će ti poslati tužbu iz razloga što si platio parkiralište (čuvaš uplatnicu ?).

ako i dođe do suda priloži uplatnicu za parkiranje i osporavaj dug.

 

pregledaj presude Ustavnog suda

www.usud.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija