Jump to content

nasljeđivanje sestre bez potomaka i bračnog druga


unfairy

Preporučene objave

molim da mi netko odgovori na pitanje potencijalnih problema u svezi nasljeđivanja sestre koja je umrla bez potomaka i bračnog druga te čiji su roditelji preminuli ranije.

naime, nasljednici su bili moja majka, te djeca dva pokojna brata, od jednog brata dva sina, od drugog 5 djece.

obzirom da je tetka živjela sa nama, svi su se osim jedne od one petoro djece, odrekli svog prava u korist moje majke.

ta jedna osoba već nekoliko mjeseci ne želi potpisati papire koje je poslao odvjetnik kao prijedlog, radi se o prijedlogu isplate pripadajućeg dijela stana koji je naslijeđen i gotovini.

novac je podigla sa bankovnog računa, a sad ne želi doći u banku da u prisustvu moje majke račun bude zatvoren (ona je pokušala sama zatvoriti račun ali joj u banci ne daju).

je li i zašto uopće potrebno da one obje budu prisutne na tom zatvaranju računa??

na koji način možemo riješiti taj problem jer stan, u ovoj situaciji ne možemo koristiti, a banka si naplaćuje održavanje računa iz dana u dan. ne znam ni tko će na kraju snositi te troškove..

unaprijed hvala na odgovoru!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija