Jump to content

stiglo rjesenje nakon revizije...


sajla

Preporučene objave

pise ovako (skraceno)

 

-u provedenom postupku je utvrdjeno da je kod osiguranika zbog ozljede(100%)u svezi čl.2.st.2.ZPHBDR-a dana 23.03.2009. nastala profesionalna nesposobnost za rad, prema članku 34. stavku 1. ZOMO,

- da je Povjerenstvo za reviziju ocjena invalidnosti Ministarstva obitelji....(S.P. Trešnjevka))obavilo reviziju navedenog nalaza i mišljenja te dalo suglasnost na donesenu ocjenu,

- da su ispunjeni uvjeti za priznanje prava na invalidsku mirovinu prema čl. itd..

 

Mene sada zanima jel to 100% rat ili sta vec, posto nigdje nista ne pise konkretno..

 

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci to bi bila profesionalna, 100% vojna/0% civilna mirovina? Pise da je to privremeno rjesenje dok se ne prikupe svi podaci potrebni za izracun mirovine (podaci o stazu, visini place itd..)Mislim, ako je 100% vojna onda civilni staz i placa nisu bitni, koliko sam shvatio iz Esadove tablice..

dragovoljac, HRVI,25 god. civilnog staza,bez cina,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Plemeniti je napisao:

lector je napisao:

I ja sam dobio isto rješenje...i ja imam profesionalnu 100% vojno...ali ja sam dobio i neku privremenu naknadu uz to...nekih 1800kn.

 

To je naknada do konačnog rješenja o mirovini koja će u konačnici iznositi cirka 4.700,00 kn ;-)

 

 

 

Hvala na lijepom odgovoru...možda bi mi mogao još otprilike reći kad bi moglo stići to konačno riješenje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ovako ;

-prof mirovina 40%rat - 60%mir

-Status branitelja

-Nemam status HRVI-a

-40 god starosti , ukupni mirovinski 36 god 7mj

-mirovina 3,244.00

-DVO sa cinom satnika

- iduci pregled u Tvrtkovoj u 11. mj 2010

Mogu reci, sretan, moj stari je radio za punu starosnu 45 godina da bi imao 3,500.00 kN , a moja baka stara 84 godine za punu starosnu mirovinu prima 1,500.00 kn

Kaj cu iskat vise,kad netko radi cjeli mjesec za nekih 1,700,00 kN, i to ako dobije kes

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija