Jump to content

evo me opet daj pišite


grgurt

Preporučene objave

Ja sam bio 08.07.2009.god.kod ovlaštenog vještaka područnog ureda mirovinskog u Šibeniku.Nakon 4-5 dana dobio sam od istog ureda Obavijest(u pisanom obliku) sa donesenom ocjenom 70%rat i ostatak mir sa zaključkom da je došlo do Opće nesposobnosti.Još je posebno istaknuto da predmet ide na reviziju što je dakako svima već poznato.Na znanje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eto vidiš u šibeniku to riješe na pravi način ja bi isto bio zadovoljan sa takom pismenom obavijesti ali prijatel iz rijeke je dobio takodjer pismeno da je po članu zohrb umirovljenje u tijeku ali i to je to a ja još čekam jer je on rekao da mu je to došlo nakon 20 dana a eto i meni se bliži toliko od komisije mirovinskog pa se nadam da ću možda ija dobiti još kad bi pisao omjer rat mir tada bi bio zadovoljan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo što sam dobio je samo "Obavijest"na koju nije predviđena žalba,a još da napomenem da je vještak koji me primio izuzetno normalna i ljubazna osoba koji me upoznao sa stvarima o kojima nisam imao pojma,a sve moje sugestije je uzeo u obzir uz napomenu da je ova ocjena koju On daje najrealnija uzevši u obzir ratni put i priložene nalaze.

Sada je situacija da preko 40 godina starosti ide opća nesposobnost a do 40 godina profesionalna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija