Jump to content

Susjedi se smijeskaju, ali............


overkill

Preporučene objave

Odem ja radit nocnu, i zove me zena da mi javi kako je netko pozvonio, ona otvori vrata, a ono 4 policajca. Usli oni unutra, iako mislim da ne bi smjeli, al dobro.

 

Uglavnom, netko od susjeda je prijavio udruzi za zastitu zivotinja kako mi zlostavljamo svog psa, izgladnjujemo ga, da je sugav i tako. I gospoda u plavom se zahvale i kazu da cemo dobit na adresu kaznu od 1500kn cca.

 

Radi se o tome sto smo mi tog psa udomili iz azila, a jos bolje sto sam ja voditelj ekoloske udruge dugi niz godina, suorganizator medjunarodnih eko-kampova u BIH itd itd

 

Istina je da tjedan dana nismo bili u toj kuci, nego par kilometara dalje, kod zeninih roditelja, ali sam svaki dan dolazio nahranit psa, odvest ga na kupanje itd jer mi je taj pas jedan od najboljih prijatelja.

 

 

Ima li smisla da ja platim takvu kaznu??????

 

Savjet, misljenje, bilo sto samo da mi bude lakse.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Evo ja bi odgovorio iako neznam zakone u bosni

 

ako su gospoda u plavom to rekli, i biti će tako.

 

jednoga psa treba nahraniti i cijepiti protiv bjesnoće glista itd.

 

vodili ste ga na kupanje:

pitanje je kako, da skoći u vodu i da se osuši ili ?

 

ako je kako kažete naznavan šugavim,probajte ga redovno nahraniti i okupati u toploj vodi i sa šamponom za pse zato što je sve ostalo štetno za pseću kožu.

 

odvedite ga veterinaru na pregled, ako je bolestan dobiti će medikamente i za kratko vrijeme imat ćete jednoga lijepoga psa i prijatelja.

Nemojte zaboraviti da je i pas jedno živo biće koje ima bolove zna se veseliti i tugovati, a ako mu vi nepomognete onda mu niste prijatelj ! ! !

 

pozdrav.. dare

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija