Jump to content

Imam traktor i problem s njim!


kristixkristi

Preporučene objave

Pozdrav! :ceka:

 

Tata me pili već mjesecima, a ja mu ne mogu pomoći u vezi traktora. Stiže ptiča; tata je kupio traktor prije skoro 20 godina od nekog čovjeka- a on od neke gospođe prije. Prijenos nije vršen, tako da traktor još uvijek glasi na gospođu, a nije ni odjavljen. Oni su se svi lijepo rukovali i sklopili posao. E sad je mog oca frka, jer ima neregistrirano vozilo, te bi želio riješiti problem ali ne zna kako. Ženu pozna, ona pristaje potpisati ugovor o prodaji da se sve riješi, ali što staviti u ugovor, koji datum prodaje? Tko može biti kažnjen za ne osiguravanje vozila koje je kod nas već 20-tak godina? Ona ili mi? Možemo li napraviti darovni ugovor? Isto tako, živimo mjesto do mjesta, ali ne živimo ni u istoj županiji!E, kad se na vrijeme sve ne riješi, eto problema! Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sklopite sa tom gospođom ugovor o kupoprodaji sa sadašnjim datumom, i riješite papirologiju.

 

Kupljeno vozilo (i automobil) nitko nije dužan osiguravati i registrirati, ako ga ne vozi po javnoj prometnoj površini.

Mnogi poljoprivrednici imaju veliki posjed uz kuću,i više od jednog traktora,pa i ne registriraju traktore (ili ne sve), jer ne izlaze na cestu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija