Jump to content

Obnova postupka HRVI


OKAN

Preporučene objave

Pitanje za prijatelja:

 

Ima priznat status HRVI 20% trajno, prošlo mu je dvije godine od potvrđivanja drugostupanjskog, sada razmišlja o obnovi postupka poradi povećanja HRVI.

 

Njegovo pitanje je da li može u ponovljenom postupku zbog ovog stanja recesije dobiti manje od 20% trajno.

 

Ja ga uvjeravam da su to stečena prava, ali on je zbog svega sumnjičav.

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

OKAN je napisao:

Pitanje za prijatelja:

 

Ima priznat status HRVI 20% trajno, prošlo mu je dvije godine od potvrđivanja drugostupanjskog, sada razmišlja o obnovi postupka poradi povećanja HRVI.

 

Njegovo pitanje je da li može u ponovljenom postupku zbog ovog stanja recesije dobiti manje od 20% trajno.

 

Ja ga uvjeravam da su to stečena prava, ali on je zbog svega sumnjičav.

 

Pozdrav.

poz OKAN,

prijatelj neka u svakom slučaju ide na obnovu radi povećanja HRVI i vjerujem da će mu, u najgorem slučaju, potvrditi ovih već 20%.

U svakom slučaju neka ne odustaje i neka :idemo:

a što se tiče neke garancije, mislim da ne postoji...došlo je vrijeme da je sve postalo moguće i nema veze dali je protupravno, protuustavno...sve je nažalost postalo izvedivo a nama samo preostaju silne predstavke, žalbe,tužbe i tužbe i ...:sudac:

a na ovo tvoje: stečena prava...i na to se moram nasmijati...pa zar si zaboravio da smo već jednom izgubili naša braniteljska stečena prava (i to TRAJNO oslobođenje od participacije te povlastice za kupnju automobila)

:palacdolje:

poz. :mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija