Jump to content

pomoć molim


snjesko

Preporučene objave

pozdravljam cijelu ekipu

 

vidim da ste mnogima pomogli i skidam kapu do poda za to no evo vam jedan tvrđi orah. Molim sve umove da mi pomognu jer pomalo je hitno. 1992 sam ranjen i 1994 dobio sam stalno rješenje 30% RVI. Na komisiji 1995 ili 96 u HZMO dobio sam rješenje kojim mi se prizaje 100% u svezi rata no kako sam u međuvremenu počeo raditi u državnoj službi tako sam zanemario sve. Prije dvije godine zbog somatske bolesti uzeo svoje rješenje i pravac HZMO rekoh ja bih u vojnu mirovinu kad tamo pa ti nisi prevođen ti nisi ovo nisi ono i naravno sto problema sad me mirovinsko tjera na ponovno vještačenje gdje naravno ja neću dobiti kao po onom rješenju iz 95/96. Što da radim imam 22 godine radnog staža 22 mjeseca DR i 42 godine života koji mi pomalo curi zbog bolesti tako da mirovinu moram riješiti zbog djece? Naravno vojnik po činu. Koliko bi mi bila mirovima? Da li imam kome se žaliti ( osim naravno upravi vodovoda ) zbog toga što me HZMO nije prevodio po službenoj dužnosti. Naravno svi me gledaju kao kompletnog idiotai govore gdje si bio prije. Malo sam zbrkano napisao, ako treba nešto preciznije mogu još nadodati na svako pitanje odgovoriti. Tko može pomoći unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

snjesko je napisao:

... Na komisiji 1995 ili 96 u HZMO dobio sam rješenje kojim mi se prizaje 100% u svezi rata no kako sam u međuvremenu počeo raditi u državnoj službi tako sam zanemario sve....

Za početak bi bilo dobro da znamo: što vam je to 1995(6) HZMO rješenjem priznao 100% u svezi rata?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovanje kolegi snješku!

moje ti je mišljenje da trebaš ići ponovno obaviti pretrage tako da skupiš nešto medicinske dokumentacije (iz koje bi se vidjelo po mogučnosti pogoršanje bolesti)te da ti tvoj doktor opče prakse napravi obradu za invalidsku komisiju ,jer koliko sam te ja shvatio ti bi u mirovinu a drugoga postupka nemaš nego ovako, rvi imaš sada ti je jedini i bitni cilj otiči na komisiju od mirovinskog a to možeš da način na koji sam te napisao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija