Jump to content

Prijava prijetnje


Tihic

Preporučene objave

Zanima me da li u ovome ima osnove za podizanje kaznene prijave za kazneno djelo prijetnje:

 

Bio sam sa curom 3 godine i nedavno smo prekinuli i nakon toga su mi njezini roditelji počeli prijetiti. Dobio sam dvije sms poruke te danas mi se prijetilo preko telefona. Prijete mi da će mi srediti otkaz.

 

1.sms

 

"Ako u tebi osim životinjskog nagona ima i malo ljudskog onda Dijani (bivša cura) nebudeš govoril o ovoj poruci. A pošto si režiser koji je svoj film završil na ostvarenim željama i samim prokletim LAŽIMA tako da proklet onaj dan dok sam ti dozvolila da uđeš u našu kuću, a još prokletiji dok smo joj dozvolili da ode s TOBOM u ZG. Iskoristil si ju tak dugo dok ti nije dosadila a onda ju odbacil ko prljavu krpu, neka pati. Ti si našao sreću u drugoj! Neka ti je sretno! Ali znaj to nije kraj. TVOJE muke tek dolaze, proplakat ceš i ti nešto suza! Kao što si ti njoj zivot pretvorio u pakao tako ce se uskoro pretvoriti i tvoj, samo tvoj će izgledati drugačije BOLNIJE!"

 

2. sms

 

"Ti si jedno SMECE koje treba pomesti i baciti u kontenjer da se samelje,a ona će tek sad biti sretna kad se riješila takvog smeće kakvo si ti, a bolje ti je da ne pišeš više jer i ovako si previše tereta uzel na sebe radi kojega češ se kajati samo TI!"

 

I treba napomenuti da je ona mene ostavila, a sms-ove je slala njena mama i danas je i njezin tata prijetio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

to svakako jesu prijetnje i nisu nimalo ugodne bez obzira tko je koga ostavio...

veze pucaju,ljudi se sastaju i rastaju

nitko i s nikojim pravom Vas na bilo koji način nema prava uznemiravati...

 

Problem je malo što su to sms poruke,a danas se broj može promijeniti za 25 kuna..

osim ako je osoba pretplatnik i ima registriran taj broj..

Govorim Vam to samo zato jer je to malo teže dokazati...

 

Ali svakako Vam savjetujem promijenite Vi prvo svoj broj mobitela..mislim da će Vam to prvo svi savjetovati (dorh mislim da bi to na takav način riješio ako se njima obratite,osim ako nemate onako malo viška novca za privatne odvjetnike)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija