Jump to content

odbijanje dragera na opijate??


maricamesa

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Recimo da me zaustavi patrola koja kod sebe ima dreger za opijate. Ja sam pusio travu i znam da bi bio pozitivan te zbog toga odlučim odbiti testiranje. Šta slijedi? Dali me oni tad imaju pravo vodit na vađenje krvi i dali imam pravo odbiti isto. Ako odbijem testiranje slijedi mi maksimalna novčana kazna, ali dali mi to ulazi i u dosje? Koliko dugo nakon pušenja marihuane ja mogu bit pozitivan na testu (dregeru)?

Pitam samo jer ponekad zapalim jointm, a policija u gradu je nabavila mobilni tester.

 

Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odbijanjem se čini prekršaj, ne mogu Vas prisiliti na testiranje tim mjernim uređajem. Nakon odbijanja testiranja mjernim uređajem, nemate pravo zahtjevati vađenje krvi - ovo sve vrijedi ako nije došlo do prometne nesreće.

 

Nemaju Vas pravo na silu voditi na vađenje krvi, opet ako nije došlo do prometne nesreće.

 

Slijedi optužni prijedlog sa zatvorskom kaznom moguće je uhićenje.

 

Za prvi put slijedi minimalna kazna od 5.000 kuna, nalazit će se u prekršajnoj evidenciji 3 godine nakon plaćene ili izdržane kazne.

 

THC se dugo zadržava u slini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija