Jump to content

Vanbračna zajednica-koja prava ima osoba u toj zajednici, a nije prijavljena uopće na tu adresu


Turki

Preporučene objave

Pozdrav,

 

imam malo veći problem u životu. Mama mi živi sa nekim kretenom u vanbračnoj zajednici već nekih 16 godina i sada ga ne možemo nikako otjerati mirnim putem od nas.

Molim preporuku kao se riješiti takve lijenčine ?

Sad on kaže da želi neka prava koristiti od nas, na što sam ja poludio pa me zanima kakva on prava ima ako nije uopće nikada bio prijavljen na našoj kućnoj adresi, te ako nema nikakva primanja uopće, niti je išta ulagao u kuću, niti je ikada režije plaćao. Uglavnom nikakva korist od njega, samo smetnja i samo živi na moj i mamin račun. Molim pomoć i savjete ili upute što i kako dalje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nije prijavljen na vašoj adresi, iskoristite priliku kad bude dulje odsutan i promijenite bravu. Njegove stvari uredno složite i ostavite ispred vrata, ili pošaljite na adresu gdje je prijavljen.

Ako pokuša nasilno ući, pozovite policiju. Oni će ga uputiti da tužbom riješi svoja 'prava'.

Neka on dokazuje na sudu gdje je živio , zašto se nije prijavio i što je ulagao, tj, što i po kojoj osnovi potražuje.

Ako je propalica i neradnik, vjerojatno će samo potražiti drugu žrtvu da ga uzdržava...

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija