Jump to content

naknada štete??!!gradsko stambeno


anonimno

Preporučene objave

prije par mjeseci imao sam poplavu uzrokovanu nepažnjom radnika, koji su sfušali nešto u stanu iznad mene....

gradsko stambeno mi je ponudilo svoje majstore koje sam odbio, te tražio novac...jer napravit ču si jeftinije i kvalitetnije sam....

i sad, kao ja bih te novce mogao dobiti ali kažu i traže ovi sa opčine račune za potrošeni materijal...

pa pitam imaju li oni na to pravo...

te da li su mi dužni isplatiti tu cifru i bez računa??

...

me razmete kaj pitam???

hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Ne znam na žalost odgovor na vaše pitanje ali moje iskustvo sa njima je isto loše, popravljali su nam odvod u stanu prije odprilike godinu dana što je naravno pprilično sfušano pa je ubrzo procurilo ponovo, kada sam zvao ponovo službenik na telefonu bio je vrlo neljubazan na prvu moju rečenicu samo je povišenim tonom odgovorio da ima stranku na liniji i zalupio mi slušalicu. Ne znam što mu je to trebalo značiti valja da se mi privatno znamo. Na moj ponovni poziv ponovio mi je istu rečenicu a na moje upozorenje da ga niti ja nezovem privatno tj. ne zato što ga želim čuti rekao je slušam i nastavio bezobrazno razgovor sa nekim sa strane. Svarno ne znam kakova je situacija ali čini mi se da bi se trebalo pozabaviti sa GS

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija