Jump to content

pomoć molim !!!


andy19

Preporučene objave

Imam oca koji je bio u vojsci od 1991.-1996.god.,ima 58 god.i nezaposlen je.Mene u principu zanima dali on ima ikakva prava u financiskom smislu?Nakon što se skinuo iz vojske nije htio tražiti nikakova prava jer je vjerovao da će se zaposliti i da mu ne treba pomoć!Posao nije dobio,zdravlje je bilo narušeno što fizički,što psihički.U nekoliko navrata bio je u bolnici zbog teških upala bubrega,u potpunosti se povukao u sebe,i zapao u tešku depresiju.Mi pretpostavljamo da ima ptsp,ali on ne želi kod liječnika jer si je utuvio u glavu da će ga proglasiti ludim,oduzeti mu vozačku ,strpat u bolnicu i kljukati ljekovima koji njemu "nisu potrebni"!Sve ga više pogađa činjenica da drugi koji su bili puno manje u vojsci imaju više prava nego on,i tako u tome začaranom krugu on se vrti oko sebe,ne može i ne zna se pokrenuti i kome se obratiti za pomoć!Prije nekoliko godina bio je kod psihijatara u nekoliko navrata ali je zbog straha odustao.On tvrdi da nema nikakova prava budući da moja majka radi i ima primanja oko 3000 kn!Molim vas pomozite!!! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako zelite dobrosvom roditelju iznadjite mogucnost pa popricajte s njegovim osobnim lijecnikom koji bi ga mogao uputitiu regionalni centar za psihotraumu ili preko kojeg kolege s ratista pa da mu polako objasnite da mu je potrebna

pomoc struke koja se bavi s PTSP om.Naime nije sramota traziti

pomoc psihijatra i psihologa s obzirom da je bio u ratu to je cak i u nadleznosti i vaseg osobnog lijecnika koji je i obavezan pratiti svoje pacijente i promjene ponasanja a u krajnjem slucaju i placen je za to.Situaciju shvatite ozbiljno

i poduzmite nesto na neki nacin pa se isto tako mozete obratiti i udruzi branitelja u svom mjestu ako ima ako ne u zupanijski centar za branitelje oili direktno u MOMBS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija