Jump to content

pomoć-dali je to uvreda časti


andy19

Preporučene objave

molim ako neto zna da mi pomogne.pročitala sam članak zakona o kleveti,ali nije mi najjasnije!prijete mi tužbom o uvredi časti zato što sam osobu upozorila da je snimljena u krađi,i da pazimo na nju.snimka više ne postoji,ali postoje svjedoci.nisam osobu niti jednom rječi uvrijedila,osim što sam izrekla upozorenje,da to više ne radi.radi se o maloljetniku 16-17 god. jesam li zbilja uvrijedila čast?hvala :place::tikvan::tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za snimku nije znao nitko osim nas djelatnika koji i jesmo svjedoci,a i dalje nitko ne zna.o tome nismo nikome pričali i nismo širili nikakve glasine,niti jedna riječ nije rečena nikome nikada osim dotičnoj osobi u četiri oka i to vrlo pristojno.više je meni bilo neugodno što moram upozoriti,nego počinitelju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

andy19 je napisao:

jesam li zbilja uvrijedila čast?hvala :place::tikvan::tikvan:

 

nisi.

ta osoba je čast izgubila onog trenutka kada se "mašila" za tuđu pokretnu stvar da ju prisvoji.

imaš dokaz za to.

izrekla si joj upozorenje.

dobro je prošla.

jeste ju prijavili policiji za krađu?

ako niste, napravite to, bez obzira na vrijednost ukradene robe(koju ne znamo ovog trenutka)pa neka svoju čast brani pred nadležnima.

 

moš misliti uvrede..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dakle ovako,radi se naime o trgovini koja je pod video nadzorom,vrijednost ukradene robe bila je oko 13-ak kn,pa je nama bilo smješno pozivati policiju,a budući da je to mala sredina nismo htjeli od buhe pravit slona i djete koje još ne razmišlja svojom glavom sramotiti,cinkati roditeljima...takva je politika oduvjek prema djeci,upozorimo ih i to prestane,bez puno dizanja prašine.još jednom navodim da snimka više ne postoji jer je od tog događaja prošlo dosta vremena,a toj osobi nismo ništa rekli jer nije dolazila(izbjegava je).roditelji meni prijete privatnom tužbom jer je njihov odvjetnik rekao da drugo ne mogu,i prijete meni da će poduzeti sve da ja dobijem otkaz!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija