Jump to content

ugovor o radu


lada

Preporučene objave

Prije 10-tak dana sam potpisala ugovor o radu na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci i početkom rada 15.11. u jednoj firmi, s obzirom da još odrađujem otkazni rok u staroj firmi.

 

U međuvremenu sam dobila ponudu za treći, bolji posao pa me interesira koje su pravne konzekvence ukoliko se odlučim za ovu bolju firmu i na koji način raskinuti potpisani ugovor o radu sa firmom u kojoj bi se trebala pojaviti 15.11. na poslu

Zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tnx, ali mi nije pomoglo. ta osoba ima drugi problem.

ja jos nisam pocela raditi na mjestu za koje sam potpisala ugovor o radu. trebala bih poceti tek 15.11. i ako sto rekoh dobila sam bolju ponudu i interesira me kako otkazati, odustati od potpisanog ugovora koji jos nije niti poceo teci..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lada je napisao:

tnx, ali mi nije pomoglo. ta osoba ima drugi problem.

ja jos nisam pocela raditi na mjestu za koje sam potpisala ugovor o radu. trebala bih poceti tek 15.11. i ako sto rekoh dobila sam bolju ponudu i interesira me kako otkazati, odustati od potpisanog ugovora koji jos nije niti poceo teci..

 

Nema. Imate isti problem! Samo se tehnika riješavanja razlikuje...kaj bi se reklo : bi se dame trebale odlučiti...pa kaj bu, bu!

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija