Jump to content

Šta sada??


desperado

Preporučene objave

POčeo sam liječenje iz radnog odnosa(na bolovanju sam),

Bio sam na psihološkom vještačenju,psihološki zaključak:

"vidljivo otežano prilagođeno izražavanje osjećaja,hostilnost i agresivnost,depresivnost,nepovjerljivost,osjećaj izoliranosti i otuđenosti".

Psihički profil specijaliste psihijatra:"napet,razdražljiv,anksiozan,sniženog raspoloženja"

Prepisana terapija: Zoloft,Helex i Sanval.

Nakon 3 tjedna,na ponovnoj kontroli kod psihijatra promijenjena terapija:Prazine i praxiten,a stanje pogoršano.

Preporučene osnovne somatske pretrage i mišljenje medicine rada za ocjenu radne sposobnosti.

Kakav je sada postupak? Šta mi je raditi?

Unaprijed hvala na pomoći i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili, :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mexikanac, liječenje treba biti kontinuirano bar 7-8 mjeseci pa i godinu dana, trebao bi "odraditi" bar jednu dnevnu bolnicu (još bolje ležanje ovisno o težini oboljenja), psihološko testiranje na kraju, ishoditi potvrde o statusu branitelja-dragovoljca, čin koji si imao i ratni put. Obavezno razgovaraj i sa svojim liječnikom opće prakse koji će te dalje uputiti glede procjene radne sposobnosti.

 

Pročešljaj ovaj forum temeljito jer imaš sve informacije koje te zanimaju vezano za mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija