Jump to content

molim pomoc-privremeno oduzimanje predmeta


ratkozg

Preporučene objave

U 04.mj. ove godine kvartovski policajac oduzeo mi je 1.prometnu dozvolu i 2.knjizicu vozila.Urazdoblju trajanja neke akcije vezane uz ne registrirane automobile.Tablice skinula policija prije vise nekoliko mjeseci cca.9 mj., i kazna bila 1500 kn zbog voznje ne registriranog vozila.Zanima me da li su kazne u toj akciji oprostene i na koji nacin sada doci do njih tj. registrirati automobil iz razloga proodaje istog i da li ja sa potvrdom o privremenom oduzimanju predmeta gore navedenih i sa ugovorom gdje se vidi da sam ja vlasnik mogu napraviti novi kupoprodajni ugovor kod javnog biljeznika ?

hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morate biti vlasnik predmetnog vozila.Ishodovati potvrdu da je vozilo odjavljeno (po sili Zakona) i sa tom potvrdom i potvrdom za privremeno oduzimanje predmeta otići u PP koja je oduzela predmete (prometnu i knjižicu vozila) ili PU koja vas odnosno vaše vozilo ima u evidenciji (po mjestu prebivališta),dobiti ćete natrag dokumente,s time što će na prometnoj biti udaren štambilj da je vozilo odjavljeno.

 

Kazne nisu oproštene u Vašem slučaju.

 

Nemožete napraviti kupoprodajni ugovor na osnovi potvrde o privremenom oduzimanju predmeta

 

Možete napraviti kupoprodajni ugovor na osnovu predhodnog ugovora uz napomenu da je vozilo odjavljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija