Jump to content

Honorarni posao


Forrester

Preporučene objave

Znam mnoge ljude, većinom Rome koji se bave skupljanjem sekundarnih sirovina (metala), i od toga žive. Prvo molim da mi oprostite što ovaj post možda i ne pripada faktički pod ovu temu, ali moram se negdje obratiti za pomoć i savjet. Jučer, mislim na radiju (Sl.Brod vjerojatno) gospodin gost na Radiju (koncesionar tvrtke za odvoz smeća tj. otpada); kaže da je akcija odvoženja krupnog otpada uspješno okončana, ali da su im tzv. ilegalni skupljači odvezli veći dio otpada (poglavito metalnog). E,sad imam pitanje u svezi toga : da li je to protuzakonito što čine ti "ilegalni" skupljači - što kupe neke od stvari koje su ljudi bacili kao otpad(smeće). Imam i drugo pitanje koje mi je u stvari puno bitnije : zna li netko ime firme koja otkupljuje televizore,usisivače,vi- deorekordere,printere i mnogi drugi elektronički otpad (ili tel.broj). Znam da takva firma postoji u RH (vjerojatno u Zagrebu, a možda ima koja i istočnije, prema Slavoniji).Molim upućene da mi proslijede ime te (ili tih) firmi) i unaprijed se zahvaljujem! :misli::palac:

 

PS. To se u stvari i ne može svrstati u honorarni posao već u "survival" , kao i skupljanje PET ambalaže.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija