Jump to content

Rad svake subote i nedjelje


CARGA

Preporučene objave

Molim pomoć.Radim u trgovačkom centru u jednoj trgovini 40 sati tjedno.Imam pravo na 2 dana slobodna koji mogu biti isključivo od pon-petka i nikako u komadu nego npr utorak i četvrtak.Svaka subota i nedjelja u tjednu su mi obavezno radni u jutarnjoj ili popodnevnoj smjeni.Da li postoji ikakav zakon kojim se može regulirati tj. kojim je zabranjen takav raspored rada? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vaša prava nisu ni u kakvom slučaju povrijeđena niti su u neskladu s važećim propisima!

Ako vam treba 2 dana u komadu- dogovorite se s kolegicom da se mijenjate za slobodne dane- mislim da poslodavac neće imati ništa protiv skroz dok posao ne pati.

Inače, moje osobno mišljenje je da ste jako sretni što radite samo 40 sati tjedno, jer tisuće radnika mora raditi puno više radnih sati koji im se pritom ne plate te imaju samo 1 dan tjednog odmora. Žalim, ali teška su vremena i svi moramo biti sretni dok imamo posao. :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija