Jump to content

žalba za sudar u kojem sam ja kriva


Tea100

Preporučene objave

Ovako, danas sam dobila kaznu prekrsajnog suda za prometnu nezgodu, 2500kn plus 470kn...zanima me da li bi mogla napisati neku zalbu da mi makar malo smanje tu cifru...ja sam kriva za sudar, udarila sam u drugi auto, jedina ozlijedjena sam bila ja, i to teze tjelesne povrede, nisam isla brzo-40km/h, nisam bila pod utjecajem alkohola,nego je cesta puna rupa i jos je padala kiša...napisali su mi da nisam voznju prilagodila atmosferskim prilikama :-? ne znam da li da se žalim na ceste ili na to da sam nezaposlena, nista mi ne pada na pamet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Napišite prigovor u kojem priznavate krivicu, ali prigovarate na iznos predviđene kazne.

 

Priložite platnu listu, priložite i one za vrijeme bolovanja, na sve moguće načine dokažite da će vam taj iznos kazne nanijeti veliku štetu i ugroziti životnu egzistenciju.

 

Ako do sama niste kažnjavani, vjerujem da će je sud umanjiti na najnižu moguću razinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojte slušati ovog koji malo malo od nekoga diže ruke ,pa je tako i meni napisao potpuno pogrešne informacije.Ako niste nigdje prijavljeni i to se može riješiti..uz žalbu dostavite potvrdu o visini prihoda od nadležne Porezne uprave.

Sud mora uzeti u obzir visinu vaših prihoda pri odlučivanju o visini novčane kazne. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

Nemojte slušati ovog koji malo malo od nekoga diže ruke ,pa je tako i meni napisao potpuno pogrešne informacije.Ako niste nigdje prijavljeni i to se može riješiti..uz žalbu dostavite potvrdu o visini prihoda od nadležne Porezne uprave.

Sud mora uzeti u obzir visinu vaših prihoda pri odlučivanju o visini novčane kazne. :palac:

G. Razbijaču objasnite Tei svoje metode "propuštanja kroz šake" i bolje vam priliči pisanje u braniteljskom forumu, točnije u temi "Današnji diverzanti".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija