Jump to content

Molim pomoč


Abba Dubrovnik

Preporučene objave

Dobio sam poziv da donesem dozvolu ,da mi upišu zastitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom ,ja imam taj prekrsaj iz 2007 godine pa mi sada nije jasno kako tek sada dolazi da donesem dozvolu ,broj za kjoi piše 511-03-06/1 broj 13/151-09 se uopče ne slaze sa rijesenjem o prekrsaju iz 2007.g. koje ja imam ,drugih prekrsaja iza toga iz 2007 godine nisam imao ,dali da podjem u odvjetnika ili da odnesem dozvolu na salter Hvala unaprijed za odgovore !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da , ali kad te zaustavi policajac i ti rečeš da dozvola nije uz tebe ,on prvo što učini preko tvoga imena i prezimena i matičnog broja provjerava dali imaš dozvolu ili možda kakvu zabranu ,to je provjerena informacija jer sam se Več tako opeko prijen par godina ,tada budeš još više kažnjen !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko se postupak vodi po Zakonu o prekršajima zaštitna mjera se ne može izvršiti ako zabrana nije upisana u vozačku dozvolu.

 

Ukoliko se postupak vodi po Prekršajnom zakonu, zabrana se ne upisuje u vozačku dozvolu.

 

Naveli ste da je prekršaj iz 2007. godine, a Zakon o prekršajima je tada bio na snazi.

 

Ja sam vam svoje rekao, a na vama je hoćete li poslušati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija