Jump to content

da li je to prevara??


pitamse

Preporučene objave

Pita me rođak, pa ako tko može i želi dati savjet:

 

Digao je kredit u banci i u firmi su mu učinili uslugu ovjerili da je primljen za stalno iako nije. Dobio je kredit i uredno ga vraća, tu uopće nema problema. Rata se skida sa plaće administrativnom zabranom..ali je tamo dobio otkaz nakon 2 mjeseca i našao novi posao u drugoj firmi i sada će sam plačati ratu.

S obzirom da će u banci vjerojatno skužiti da se više ne plaća admin. zabranom već osobnom uplatom, možda će oni ići provjeriti zašto je tako...

 

Ima li tu elemenata prevare s obzirom da trenutno nema nikakve štete za nikoga kad on uredno vraća kredit??

 

Hvala na brzom odgovoru!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pitamse je napisao:

Pita me rođak, pa ako tko može i želi dati savjet:

 

Digao je kredit u banci i u firmi su mu učinili uslugu ovjerili da je primljen za stalno iako nije. Dobio je kredit i uredno ga vraća, tu uopće nema problema. Rata se skida sa plaće administrativnom zabranom..ali je tamo dobio otkaz nakon 2 mjeseca i našao novi posao u drugoj firmi i sada će sam plačati ratu.

S obzirom da će u banci vjerojatno skužiti da se više ne plaća admin. zabranom već osobnom uplatom, možda će oni ići provjeriti zašto je tako...

 

Ima li tu elemenata prevare s obzirom da trenutno nema nikakve štete za nikoga kad on uredno vraća kredit??

 

Hvala na brzom odgovoru!! :palac:

uredno vračanje kredita je banci najvažnije.nema straha!to nije prevara već životna okolnost koju banka,barem u mome sličnom postupku,razumije.

ono što bi bilo dobro je da korisnik kredita obavijesti banku kako nije u radnom odnosu u firmi čijom je uslugom dobio ovjeru da je stalno zaposlen, kada je podizao dotični kredit,već da radi na drugom radnom mjestu.

bitno je da se kredit vrača, jer ako ga otkažu,dolaze nevolje koje se teško rješavaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija