Jump to content

Pravosudni


anonimno

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Ne razumijem, sto ti znaci "nisi sam sebi gazda", sto se to mijenja tvom principali kada ti polozis pravosudni i otkud ti ideja da ti postajes gazda ?????

U mom uredu prvo su letjeli ovi s pravosudnim, jer im je netko rekao da su pravosudnim jednaki principalu!

O kakvom napredovanju ti govoris! Ako znas raditi dobit ces vecu placu, ali ako ti se kao i ranije sve sto napravis vraca na popravak ocito pravosudni nije kljucan!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ne razumijem, sto ti znaci "nisi sam sebi gazda", sto se to mijenja tvom principali kada ti polozis pravosudni i otkud ti ideja da ti postajes gazda ?????

U mom uredu prvo su letjeli ovi s pravosudnim, jer im je netko rekao da su pravosudnim jednaki principalu!

O kakvom napredovanju ti govoris! Ako znas raditi dobit ces vecu placu, ali ako ti se kao i ranije sve sto napravis vraca na popravak ocito pravosudni nije kljucan!!!

 

A s kim se ti boriš?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cuj, ovo nije forum za mame i tate, pa da seremo gluposti........mi pametni, imamo pravosudni ali eto nikako da postanemo sami sebi gazde!

 

Odtud ti ideja da ti odredjujes pravila u tudjem uredu i da ti postanes gazda u tudjem!

Ako ti se ne svidja sto ti placa nije porasla, daj otkaz i oslobodi mjesto nekom normalnom, a ti budi sam sebi gazda !

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A ti si malo munjen izleda..

Ako ne možes shvatit post, ne odgovaraj na njega...

Ženska nije htjela određivati pravila u tuđem uredu, to bi samao kreten pomislio..Nego hoće jednog dana biti svoj šef...(što svatko normlan želi) samo ti jedini bukvalno shvaćaš.

I kao odvjetnik, glupo je da se ovdje prepucavaš sa vježbenicima, odi radi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Svako od nas ima otprilike neku semu u glavi zasto guli vjezbenistvo.Ali ako zelis biti odvjetnik ipak moras imati u komadu 3 godine ako ne zelis pljunuti 5000 eura.Kod nas je isto uvjet 3 god i bolje mi je odraditi to na istom mjestu gdje mi je podnosljivo i ekipa ok.Druga je stvar za ljude koji nakon pravosudnog zele otici iz odvjetnistva...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija