Jump to content

Kazna zagrebparkinga, a aparat za karte ne radi


Dodagoda

Preporučene objave

Pozdrav,

 

jučer sam parkirala u zoni 2 i kada sam htjela uzeti kartu(prije toga ssam trčala okolo da nabavim sitne novce za kartu)vidim da aparat za karte ne radi-naravno da nigje nije naznačeno da je aparat u kvaru.Na mobitelu nisam imala kuna za platiti kartu pa sam platila preko svekrvinog mobitela- i tu je nastala greška nisam ispred oznake tablice stavila ZG. I nakon sat vremena dočekala me kazna. Znam da mi sada slijede borba sa njim, ali me zanima imaju li oni uopće pravo kazniti ako je aparat za karte u kvaru ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo ih obavijestite o čemu se radi (može i e-mailom), opišite pogrešku, navedite broj mobitela s kojeg je plaćeno, tip i registraciju auta, vrijeme događaja i PIN transakcije (dobili ste ga u povratnoj poruci o parkiranju) i zatražite storniranje dnevne karte (kazni više nema).

 

Pričekajte da vam odgovore, pa onda vidite što ćete dalje.

 

Ako ne odgovore na e-mail, još jedanput isto dopisom preporučenom poštom ili predajom u njihov urudžbeni ured.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija