Jump to content

molim savjet,hitno


kvisko79

Preporučene objave

pomoc........

prosle godine ministarstvo za prostorni okolis poslalo je inspekciju koja je vrsila pregled nelegalno izgradjenih objekata.mi smo tad pravili betonski rezervoar za vodu koji je po njihovim pravilima spadao u nelegano zidani objekat.obavili smo razgovor sa inspektorom koji nam je rekao da dovrsimo rezervoar ali da ne radimo nista vise,sto smo mi i uradili....nakon nekog vremena inspekcija je ponovno dosla ali sa bagerom koji je to srusio,bez ikakvog upozorenja ili obavijesti.osim samog rusenja,nanijeli su nam materijalnu stetu na ostalim objektima,polomili tendu,ostetili kamp prikolicu i.sl......nakon godinu dana stigla nam je kazna od 23.000 kn za rusenje rezervoara........sad me zanima imam li ikakvu pravnu osnovu za tuzbu,zbog rusenja bez najave i nanosenja bespotrebne materijalne stete...da li je moguce da u jednoj pravnoj drzavi bilo tko udje u tvoju kucu kad ti nisi tu i radi sto hoce,pa makar to bila i sama inspekcija resornog ministarstva

molim savjet,hitno je

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija