Jump to content

Problem zatvaranja tvrtke!!


bukvy

Preporučene objave

Ljudi imam problem.

Evo ovako, ja sam vlasnik i ujedno i poslodavac u jednoj tvrtci!!

 

Imao sam problema s inspektorima i dobio sam sudsku kaznu u iznosu od 40 000 kn za tvrtku i 9 000 kn za mene kao poslodavca. Ja sam svoje dugove platio, no sad nemam novca za platiti kaznu za tvrtku. Tvrka ide u likvidaciju pa me zanima da li sam duzan platiti kaznu za tvrtku jer nemam novaca za to platiti, a ako ja to ne platim da li me slijeduje zatvorska kazna zbog toga?? Sva imovina koju tvrka posjeduje je unajmljena. Te me jos zanima koliko kosta likvidacija za

tvrtku koja ima 30-40 zaposlenika, barem okvirno.

 

Hvala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

I to se događa samo u lijepoj našoj.

Ne znam što ste napravili, ali malim poduzetnicima je dovoljna mala greška da im oderu kožu s leđa, bez obzira što će sada u ovoj situaciji svi ti ljudi koje zapošljavate ostati bez posla.

I meni su jednom upali, djevojka je tek počela raditi bio joj je prvi posao i drugi dan je radila. Nije potpisala ugovor o radu koji je bio ispod stola pripremljen i oni su mi zapečatili jedinu radnju na mjesec dana, a kazna kao da sam

ne znam što napravila. A tamo gdje stvarno trebaju ići, gdje se krše ljudska i radnička prava i ostali veliki prekršaji - ne idu.

Ma fuj, gade mi se. :vrag::vrag::vrag::vrag::vrag:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija