Jump to content

dvije godine zatvora


zorule228

Preporučene objave

Evo ovako stoji stvar.Prije dvije i pol godine sam optuzen za prodaju 50g trave.Neki dan je zavrsio sud i ćekam nepravomocnu presudu da se zalim.Stvar je u tome sto je jedan rekao da sam ja njemu prodao 25g trave a tako je tvrdio u drugi da sam njemu prodo.Posto su dvojica od njih trojice bili mladi punoljetnici njima je sudeno prije nas i dobili su optuznicu i presudu,a ovaj drugi je tek nedavno dosao na sud samnom i mi smo sada dobili presudu po navodima dakle ocito se sud vezao za optuznicu za one iz zagreba te na temelju te donio presudu.Stvar je u tome sto sam ja dobio pod dug 25g trave te ju dao kolegi.U prvoj izjavi je on rekao da sam mu je ja prodao znaci bio je optuzen za poticanje.Na glavnoj raspravi je rekao da mi nije dao novce nego da me je zicao te je osloboden optuzbe a ja sam optuzen da sam mu prodao,kako je to onda moguce.A onaj koji mi je dao travu je rekao da sam ju ja njemu prodao a ja sam imao svijedoka koji je vidio da sam ju ja dobio od njega i njegov iskaz kao da nije primjenjen.Molim pomoc sta da napravim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovo je ozbiljno kazneno djelo, sankcija je teška (ako je o prodaji riječ!), morali ste imati i odvjetnika u tom postupku, pa bez uvida u presudu i ono što je bilo provedeno od dokaza u tom postupku, jako je teško nešto reći i savjetovati, a mislim da bi bilo i nekorektno, kako prema vama tako i prema odvjetniku i onome što je on uradio ili će uraditi u žalbi.

ne možemo naslijepo pričati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija