Jump to content

Privremeni boravak stranca


calliope

Preporučene objave

Citajuci teme na forumu naisla sam na mnogo slucajeva slicnim mome ali nisam pronasla sve odgovore jer je svaka prica za sebe. Naime decko mi je drzavljanin Dominikanske Republike i tamo se namjeravamo vjencati i doci zivjeti u Hrvatsku. Postupak o predavanju zahtjeva za privremeni boravak sam proucila no ne znam gdje cemo ga predati buduci da je najblizi konzularni ured RH koji pokriva to podrucje u New Yorku. Sto se tice uzdrzavanja, ako ja nisam u mogucnosti da li to mogu moji roditelji?Unaprijed zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

pozdrav,

 

imam jako sličnu situaciju...dečko meksički državljanin, planiramo doći živjeti u hrvatsku; naša želja je ishodovati privremenu dozvolu boravka temeljem sjedinjenja obitelji (vanbračna zajednica) kako bi mogao tražiti posao...ako ste prošli već cijelu proceduru pliz se javi ako može na pm...svi savjeti više nego dobrodošli

Hvala!!!!!

 

 

 

calliope je napisao:

Citajuci teme na forumu naisla sam na mnogo slucajeva slicnim mome ali nisam pronasla sve odgovore jer je svaka prica za sebe. Naime decko mi je drzavljanin Dominikanske Republike i tamo se namjeravamo vjencati i doci zivjeti u Hrvatsku. Postupak o predavanju zahtjeva za privremeni boravak sam proucila no ne znam gdje cemo ga predati buduci da je najblizi konzularni ured RH koji pokriva to podrucje u New Yorku. Sto se tice uzdrzavanja, ako ja nisam u mogucnosti da li to mogu moji roditelji?Unaprijed zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija