Jump to content

republika hrvatska - strasbourg


Ancica

Preporučene objave

trebala bih informaciju da li se negdje na netu mogu pronaći presude iz sporova republike hrvatske i strasbourga.

 

točnije, treba mi jedna koju je rh izgubila a vezana je uz višestruka suđenja za ista djela npr. dilanje droge i prekršajno i kazneno... a prema kojoj se ima prestati s tom "praksom"... dakle, npr. ako je prekršajna postala pravomoćna ne može se suditi i kazneno... tko prvi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jazz, fala al ujedno kolučem očima na tvoju primjedbu o googlu.

 

ma, možeš ti :vrti: koliko hoćeš, al' ukucaj u google strasbourg dva puta o istom i - bingo!

(ne moraš znati ni latinski jezik, ni znati prezime po kojem je presuda postala nama značajna, ništa..samo osnovni pojmovi..zato me čudi kada ljudi postave pitanje bez da su prvo sami pokušali doći do odgovora.

zato i volim ono "pametni znaju čemu služi internet" )

 

:-D

 

a ti kolutaj opet i dalje.

:frajer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jazz, zaista te žalim, ovoliko gorčine, ljutnje i pod svaku cijenu "ja sam najpametniji, ti su nesposobna lijena luzerica" već dugo nisam vidjela.

poanta ovog forum je pomoći drugima, da sam imala vremena surfati vjerojatno bih i pronašla...

želim ti od sveg srca što više sreće u životu jer je užas koliko jada i nezadovljstva i ogorčenja izazi iz tebe.

isprika moderatorima na oftopičarenju ali jazzov bezobrazluk je zaslužio odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija