Jump to content

ugovor


deva

Preporučene objave

Eh sad, baš ovo volim. Daj molim te pogledaj malo na koji se način otvaraju postovi i postavljaju pitanja. Pao si s vedrog neba i rekao da trebaš nešto vrlo općenito, ne savjet, ne pomoć, već zamisli ugovor. Drage volje bi ti pomogao ne samo ja već i ostali posjetitelji i korisnici, ali na neki način tvoje traženje prelazi granice besplatnih pravnih savjeta i pomoći dragi moj. Pozdrav i puno uspjeha ti želim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa kaj je vama nemozse on sad pisati ugovor nekom liku koji je polupismen, pa ima zakon u kojem pise kako ugovor treba izgledati. mozda bi bilo primjerenije recimo pitat kako da formira recenicu za rok placanja (npr) tako da ge ne mogu zeznut, jer se ovi kaj se izvlace na svaku rijec pozivaju kod spora...

 

ekipa s legalisa je fakat zakon i daju i vise savjeta nego sto bi trebali i svaka im cast na tome...

 

ovo kaj ovaj lik trazi ko da dodjes do novinara i pitas ga e daj mi napisi kak bi izgledao clanak o tekmi hrvatska-island na euro06? I onda ti on kaze ma naravno srce, sve natipka a ti das sefu i dobis paru...

dajte malo razmislite o tome kaj pitate

 

pozdrav ekipi s legalisa samo dalje tako i nedajte da vas ogorceni ljudi zezaju i nerviraju, nije vrijedno toga...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija