Jump to content

Izvršenje presude zbog povrede prava na suđenje u razumnom roku


Paracelsus

Preporučene objave

Ne radi se sada više o novcu, novce sam dobio, ali meni je i važnije izvršenje naloga da se spor mora završiti za 12 mjeseci, a cure zadnji mjeseci.

 

Radi se kriminalnoj tužbi u kojoj se zapravo fingira spor zbog banditske ucjene uzrokovane institutom zabilješke spora u gruntovnici.

 

Za 9 godina nikada čak nije niti došlo do početka glavne rasprave! Pri tom se neprestano krši ZPP, a sudac opetovano čini neurednu dostavu i uzrokuje jalova ročišta. Advokatuškinja protivne strane krši i zloupotrebljava ZPP, a pošto je Ona deklarirana prijateljica suda nitko je nije niti pokušao kazniti temeljem čl. 10 ZPP.

 

Protivna advokatuškinja i sudac su naime drugovi koji se skupa časte i zajedno ga slave!

 

Jednom rječju općepoznati očaj hrvatskoga pravosuđa!

 

Ne znam tko će više tome jadu i očaju već jednom stati na kraj!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zbog neurednog vođenja postupka od kojega ima koristi protustranka možete tražiti izuzeće suca i/ili pritužiti se predsjedniku suda i/ili Ministarstvu pravosuđa.

 

Hoće li to pomoći ili neće, pitanje je, ali budući da imate rješenje koje nedvojbeno pokazuje da postupak predugo traje, možda i uspijete pokrenuti nešto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija