Jump to content

mačke i ljubimci


ban2

Preporučene objave

ban2 je napisao:

može li mačka ili neki drugi kućni ljubimac naslijediti vlasnika nakon njegove smrti i na koji način? :-?

 

Siguran sam da bi to bilo moguće. Ne da bi bilo ,nego to mora i biti. No međutim tu bi svakako došlo do jednog po meni velikog problema u slučaju da je vlasnik imao više ljubimaca koji nisu u krvnom srodstvu. Primjerice: psa i mačku.Ili Udava i bijelog miša. Ili mačku i kanarinca.Ili piranu i zlatnu ribicu. Da ne pominjem kombinaciju u kojoj bi se vlasnik imao psa, mačku,udava ,miša i kanarinca pirane i zlatne ribice. Preporučam da vlasnik prije smrti svakako prijeđe na jednu životinjsku vrstu. Obvezno na zlatne ribice. Da im prethodno izgradi ogroman bazen-akvarij na čijem bi dnu bilo odar vlasnika nalik Titovu,pa bi tako njegovi ljubimci stalno posječivali i plivali iznad njega i bili u neprekidnom i vječnom kontaktu. A osim toga to bi moglo biti i mjesto gdje bi naš narod (i ne samo naš) mogao doći, pokloniti se vlasniku i loviti zlatne ribice koje bi svekoliom pućanstvu ispunjavale ine želje. Isto bi bilo dobro za promociju naše napačene zemlje u svakom smislu. Bilo bi to mjesto hodočašća nalik na Meku, Lurdes i ostala svetišta paće svjetska meka, meka svih religija a ovakvom bi oporukom vlasnika ljubimaca kja bi sigurno bila i jedina pravedna, bilo moguće riješenje globalne i lokalnih kriza. Niko ništa više nebi morao raditi i svi bi iamai sve bez rada. To bi sigurno bilo i posmrtno ostvarenje snova tvoraca komunizma. A ka pitalisti bi bili kažnjeni jer nebi više imali razloga izrabljivati radničku klasu koja bi imala....sve. Ja bih ovdje savjetovao da vlasnik oporučno svakako zabrani pristup samo Muji i Hasi, ne zato jer su muslimani (Bože sačuvaj)...jer nebi više bilo vašno kaj si. Nego znate njih ...kaj bi bilo da ulove ribicu ...rakijetine ko u prići i? ...Opet bi se vratili na ovo kaj sad imamo...."pijani globalni grofovluk"...ne to se nikak nebi smelo dogoditi.

Ja se duboko nadam da će vlasnik poslušati moj savjet i postupiti po mom prijedlogu.Dakle samo i isključivo zlatne ribice za bolja vremena. :skakuce::skakuce::skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

felixx je napisao:

Tako je, cigo1!

 

:palac:

:smijeh::smijeh::smijeh:

Si videl Felixx? A ti si pred naki mesec rekal ka nemam repšenje nego samo laprdam i kakbuju nas kinezi popapali za koju godinu. Si videl da sam ja pronešel rešenje čim sam sa vjutro zbudil. Je**i ga treba imat lampu ...kaj bi naši doli rekli...sviću...ja imam i štape za lovit...a ti? Kaj bu posla za ove kaj trže ribolovni pribor...kaj misliš kakva bu to grana privrede ...kakva nafta, emirati,sad i tvoja kina...NULA! :smijeh::smijeh::smijeh::smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

ban2 je napisao:

može li mačka ili neki drugi kućni ljubimac naslijediti vlasnika nakon njegove smrti i na koji način? :-?

MOŽE, osnivanjem zaklade u korist svog kućnog ljubimca :palac::-P

 

Osnuje se zaklada čija sredstva se koriste isključivo u korist kućnog/ih ljubimaca prijašnjeg vlasnika. Međutim sredstva moraju biti dostatna da se te životinje doživotno uzdržavaju!

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lav_strasni je napisao:

ban2 je napisao:

može li mačka ili neki drugi kućni ljubimac naslijediti vlasnika nakon njegove smrti i na koji način? :-?

MOŽE, osnivanjem zaklade u korist svog kućnog ljubimca :palac::-P

 

Osnuje se zaklada čija sredstva se koriste isključivo u korist kućnog/ih ljubimaca prijašnjeg vlasnika. Međutim sredstva moraju biti dostatna da se te životinje doživotno uzdržavaju!

:kavica:

 

Lave.... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

desimir je napisao:

lav_strasni je napisao:

ban2 je napisao:

može li mačka ili neki drugi kućni ljubimac naslijediti vlasnika nakon njegove smrti i na koji način? :-?

MOŽE, osnivanjem zaklade u korist svog kućnog ljubimca :palac::-P

 

Osnuje se zaklada čija sredstva se koriste isključivo u korist kućnog/ih ljubimaca prijašnjeg vlasnika. Međutim sredstva moraju biti dostatna da se te životinje doživotno uzdržavaju!

:kavica:

 

Lave.... :palac:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija