Jump to content

Izračun mirovine


vojnik27

Preporučene objave

Imam 26 godina radnog staža+15 mjeseci rata, 46 godina starosti.

Dragovoljac sam domovinskog rata. nemam HRVI. od 97' do 10', prosjek plaće 7 000 kn, a od 83' do 97', prosjek Republike Hrvatske.

Bolijem od: PTSP-a F 43.1

GUK ( na inzulinu)

Povreda desnog koljena

RR 180/110

Invalidnost nije utvrđivana!!!

Kolika bi bila moja mirovina???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S obzirom na životnu dob....staž....bez statusa HRVI....a i da ne odlazite iz "sustava" te neznajući koja nesposobnost bi nastupila kod vas...(opča ili profesionalna)to zna samo ovlašteni vještak pri zavodu za invalidsko i mirovinsko osiguranje....barem on donosi nalaz i mišljenje....

 

Mirovina bi vam iznosila višestruko manje od plače ....čak što više ako uzmemo prosjek plače mišljenja sam da bi vam civilna iznosila više od najniže braniteljske....

 

No svakako to si možete provjeriti u najbližem područnom uredu HZMO.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sumaglica je napisao:

dobro veće i pozdrav svim istinskim Hrvatskim braniteljima,vidim da se ovdje raspravlja o visini mirovine,pa me zanima koliko bi mi iznosila mirovina sa postotko 20 rat 80 mir profesionalna nesposobnost,dragovoljac,zaposlen u MUP_RH,sa 33 godine radnog staža.

 

Višestruko manje od plače koju treutno primate.....čak što više vjerujem da bi vam mirovina bila viša, sa vaše 33. godine radnog staža,nego da idete po ZOPHB, sa tkzv. kumuliranim uzrokom 20-80...no svakako provjeriti pri zavodu za mirovinsko..

 

Radite ukoliko ste koliko toliko zdravi dok vas ne "otjeraju"...

Lijep pozdrav....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija