Jump to content

prisilna promjena ranog mjesta


fff4

Preporučene objave

djelatnik sam trgovackog lanca od 8/2009.

na pocetku radnog odnosa, potpisala sam ugovor na neodredeno s probnim rokom od tri mjeseca.

posao djelim s kolegicom - svaka u svojoj smjeni s tim da se poklapamo 3 sata.

 

kolegica je duze u firmi ali je bila na drugim odjelima a na odjel na kojem ja radim dosla je isti dan kad i ja.zajedno smo prosle obuku.

 

istina je da u zadnje vrijeme posla ima vremenski samo za jednu za 7-satni radni dan.

 

vec vise od mjesec dana ( zbog manje posla) kolegica koja je u popodnevnoj smjeni odlazi u ducan ko prodavac.

 

znaci, svaki drugi tjedan jedna radi u ducanu a druga na svom ( administrativnom) odjelu.

 

danas sam dobila obavjest od sefice da moja kolegica ostaje na nasem odjelu, a ja prelazim u ducan, a po potrebi ce me vracati na nas odjel.

 

moje novo radno vrijeme je losije ( vikendi i smjene do 21 sat)

na pitanje zasto jedna ne radi tjedan dana u ducanu a tjedan na svom starom odjelu, receno mi je da su se sefovi tako dogovorili i da je ona, navodno bolja. sto je jako tesko za dokazati osim njihove rijeci.

 

da li me poslodavac ima pravo samo tako prebaciti na drugo radno mjesto s losijim uvijetima?

ja nisam dobila nikakav papir za potpisati - osim papir s kojim cu otic na sanitarni pregled.

 

sto mi je ciniti?

imam li pravo traziti barem isto radno vrijeme ko i ona?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija