Jump to content

dopunsko zdravstveno


asdfgh

Preporučene objave

ukida se svim HRVI osim 100%.Sabor ce zakon donijeti na sjednici koja se upravo odrzava.Moramo se polako pripremiti na svakakva ukidanja u buducnosti.Sad je to smanjenje mirovina za 10% i ukidanje besplatnog dopunskog osiguranja.Cekaju nas veci porezi na mirovine i koliko vidimo neke primjere kao grad Zagreb koji vise nije tako pun love,ukinuti ce se besplatni prijevoz za HRVI.Po mojem misljenju,budale su sve dijelile besplatno za politicke potrebe a sad kad je frka sve se skida.Dopunsko zdrastveno za umirovljenika je 80 kuna i mislim da su to umirovljeni branitelji mogli placat(ne ides tri dana u kladionicu i to je to)Bolje da smo to placali nego da sada ostajemo bez 10% mirovine i svega ostalog.Naravno to sve podrazumijeva da ove teske lopovcine gore na vlasti i nize prestanu krasti sve sto im padne pod ruku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Po mojem misljenju,budale su sve dijelile besplatno za politicke potrebe a sad kad je frka sve se skida.Dopunsko zdrastveno za umirovljenika je 80 kuna i mislim da su to umirovljeni branitelji mogli placat(ne ides tri dana u kladionicu i to je to)Bolje da smo to placali nego da sada ostajemo bez 10% mirovine i svega ostalog.Naravno to sve podrazumijeva da ove teske lopovcine gore na vlasti i nize prestanu krasti sve sto im padne pod ruku

 

Ma ne radi se tu o 80 Kn,niti su išta djelili besplatno.

Pa nas su dopali ostaci ostataka.Da li ti stvarno misliš,da ne bi bilo ovih svinjarija da smo eto plaćali dopunsko?

 

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/05/27/0670006.html

 

Ovo je bit problema,i slični naravno.A mi smo #OOPS# vrlo

sitog zuba ili najčešće krezuba :zubo:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija