Jump to content

molim savjet


mbm

Preporučene objave

Trenutna situacija:

došla sam u posjed e-mail poruka mojeg muža slanih tokom 2009 drugoj ženi, lascivog sadržaja.

Suočivši ga sa saznanjem dobila sam njegovo usmeno priznanje za slanje istih.

E sad,imamo dijete od 6 godina istan kupljenj u braku, ali je vlasništvo knjiženo na muževo ime.

Zbog činjenice da se desila emocionalna prijevara, ja sam mužu predložila da iseli a ja bi mu isplatila polovicu tržišne vrijednosti stana, ovdje sam se vodila idejom da na taj način djete ostaje doma.

On se nije složio sa prijedlogomte sam ja privremeno, da bi djete maknula iz tog okruženja preselila kod majke.

Molim za savjet da li sam dobro postupila? da li da ga ostavim na ćuvanju a ja se vratim u stan(da ne bi bilo da sam napustila bračnu zajdenicu)?dok ne postignemo dogovor? kako osigurati da on u međuvremenu ne proda stan?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mbm je napisao:

Dajte ljudi,pa zar baš nitko nema nikakav prijedlog.Možda tema nije nova ,ali bih vas molila za malo pomoći da se ne blamiram po raznim uredima, da ne napravim "grešku u koracima"

 

hajde pogledaj moj problem,pod naslovom "bracni ugovor",tamo mozes procitati da se meni slican,ali puuuno gori problem desio,no jos sam sa suprugom zajedno!

pitao sam ono iz cistog razloga da me opet ne sje.e i da mi ne uzme sve sto imam,o opet se nadam da ce sve mirno proci!

 

u tvom slucaju su ipak u pitanju samo poruke,probaj to razgovorom rijesiti,bez suda,malo ces patiti,ali i djete ces lisiti groznog zivota!

pravno ti ne mogu pomoci,jer se malo razumijem u pravo,ali ti mogu mozda pomoci zivotnim savjetom:probaj razgovarati,preboliti,vjeruj mi ,bolje je! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da skratimo: radi emocionalne prevare ćete odseliti s djetetom, a potom "dijete ostaviti na čuvanju" dok se vi vraćate kako ne bi bilo činjenice da je bračna zajednica prestala postojati što ima veze sa imovinskim odnosima i bračnom stečevinom.

Potom biste tražili da vam sud povjeri dijete tvrdeći da ste onaj, kod djeteta stalno prisutan, roditelj. Nije li to "mrvicu" nelogično?

 

Zabilježba u z.k. bi mogla riješiti problem moguće prodaje stana bez vas, ako je to problem koji vas muči...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija