Jump to content

Dobio kaznu za parkiranje, a nisam bio parkiran


tommyVZ

Preporučene objave

Otvorio bih jednu zanimljivu temu... Slučaj je iz VŽ i radi se o kazni za parkiranje koju nisam ni dobio i u međuvremenu sam sasvim slučajno od prijatelja koji radi u Crtoradu saznao da imam kaznu za parkiranje za vozilo. Uvidom u povijest, imam dokaz da nisam mogao biti s tim vozilom na tom mjestu što mogu potvrditi ljudi kod kojih sam bio. Radi se o radnom nalogu jednog auto servisa koji mi je tada mjenjao kvačilo i dva dana sam bio bez auta. Auto nije bio u voznom stanju da uopće mogu bilo gdje parkirati, osim u servisu. Napisao sam prigovor i priložio dokument kojim se dokazuje da sam bio na drugom mjestu. Dobio sam odgovor na moj prigovor u kojem mi navode da je moj prigovor smješan i poslali mi opomenu pred tužbu! Što da radim? Mogu li ja od njih tražiti neku sliku ili dokument kojim mi moraju dokazati da sam bio parkiran?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije nužno da je baš vaše vozilo bilo na tom mjestu, možda je netko iz servisa vaše pločice stavio na drugo vozilo, možda i iste marke i iste boje.

 

Ako ne možete dokazati točan sat predavanja i preuzimanja vozila, a taj dan jest sporan - imate problem jer ste možda baš vi t i napravili, a vadite se na servis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Teorija je na mjestu, ali u pitanju je bila zamjena kvačila i auto nije bio u voznom stanju, tako da jedino ako su ga odgurali na parkirno mjesto (koje je nekoliko kilometara dalje od mjesta gdje auto bio u to vrijeme). Jedan dan su se čekali djelovi i jedan dan je bilo potrebno da se auto popravi. Prijatelj/poznanik mi je imao sličan slučaj gdje je bio na poslovnom putu sa automobilom koji je bio prijavljen da je krivo parkiran u drugom gradu! Poslao je dokument i prigovor koji je bio prihvaćen i kazna je bila poništena. Moguće je jednostavno da je čovjek koji je to prijavio nešto krivo utipkao, upisao ili kako god ide ta procedura. Ljudi griješe!! To je sad natezanje ko će koga, ali mislim da imam argumente da to bude završeno u moju korist. Nije neki veliki novac u pitanju, ali ne želim to platiti jer nisam bio tamo ni parkiran, a pogotovo ne krivo parkiran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija