Jump to content

Obavezno proci seminar do 31.07.2010. u Komori


coflek

Preporučene objave

Dragi moji supatnici koji se spremate na Pravosudni!

Da bi pristupili na ispit 28.09.2010. vec ste morali odslusati seminar u Komori ako vam je obavezan. Kazu da je za odvjetnicke i javnobiljeznicke vjezbenika obavezan ako polazu po novom Pravilniku.

Nikako se ne moze naknadno donijeti potvrda da ste odslusali u 9. mjesecu kad je zakazan slijedeci.

Meni se dogodilo da nisam inzistirala da me stave na popis za seminar u 5. mjesecu jar su obecali da ce biti u 7. mjesecu...

Bez obzira sto sam na popisu za seminar za 9. mjesec na Pravosudni mogu pristupiti tek u 11. mjesecu.

Nije katastrofa jer sam saznala na vrijeme i reorganizirala se.

 

Nadam se da ce vam ova informacija pomoci!

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

coflek je napisao:

Dragi moji supatnici koji se spremate na Pravosudni!

Da bi pristupili na ispit 28.09.2010. vec ste morali odslusati seminar u Komori ako vam je obavezan. Kazu da je za odvjetnicke i javnobiljeznicke vjezbenika obavezan ako polazu po novom Pravilniku.

Nikako se ne moze naknadno donijeti potvrda da ste odslusali u 9. mjesecu kad je zakazan slijedeci.

Meni se dogodilo da nisam inzistirala da me stave na popis za seminar u 5. mjesecu jar su obecali da ce biti u 7. mjesecu...

Bez obzira sto sam na popisu za seminar za 9. mjesec na Pravosudni mogu pristupiti tek u 11. mjesecu.

Nije katastrofa jer sam saznala na vrijeme i reorganizirala se.

 

Nadam se da ce vam ova informacija pomoci!

 

Pozdrav

 

To vrijedi samo za one koji su se zaposlili nakon stupanja na snagu novog Zakona.

 

Svi ostali stječu uvjete prema starom a polažu po novom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija