Jump to content

ZASTARIJEVA LI DUG ALIMENTACIJA


anonimno

Preporučene objave

Odgovor je bio jako kratak.

Inače, ja sam 16 godina u kaznenom postupku podijeljenom u 3 postupka jer su 3 puta donesene glupe presude, znate onaj dvostruki uvjet kojeg sudac nikada ne mora napisati - genijalna stvar za tužbu za Sud za ljudska prava. Sudac mi je smjestio tako da ga je samo tako kažnjavao i smijali su se i jedni i drugi ... Imate presudu, znate on je kriv ... ha, ha, ha . Kriv !!!!!!! Ha ha,, Nikada neće biti kriv jer uvjetna koja se ne može opozvati nije nikakva kazna i može mi se smijati u lice koliko god hoće. Osim toga, njegov dosadašnji odvjetnik je imenovan za Županijskog suca u istoj zgrad i... Moš mislit pravde. Oni dodju sa Mercedesom cabrio i sve ti jasno. Pa simpatični dečki, čak i sudkinji ...

Nema pravde u ovoj državi. N e m a .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Alimentaciju ne dobivam od 1999.g iako je parvomoćnom presudom određena svota od 650,00 kn da mi bivši suprug plaća ,i to taj iznos dok je nezaposlen i na Zavodu za zapoš.Kako ni do 2004.g. nije plaćao podigla sam tužbu kod javnog tužitelja,našto sam dobila dogovor da nema on odakle plaćat.Da napomenem i 1999. kao i 2004. bivši muž mi je na birou "nezaposlen".Tako i dan danas!!!Znači isti sud dva različita mišljenja. I dan danas bivši na sebi nema ništa.Na koji način da utjeram dug. On živi s svojim roditeljima njihovom stanu i vozi njihov automobil.

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost isti sl. imam, pravomoćnu i ovršnu presudu. Oprostite, što ste "sve pokušali"?!

U mom sl. ovha na pokretnini ili nekretnini i pokrenut kazneni.

Danas izdano pravomoćno rj. o ovrsi !

Kazneni postupak u tijeku !

Dali imete odvjetnika i što je do sada poduzeo ?! :-?

Dug mu nije oprošten !!!! :-o

 

Imate prevo po pravomoć. i ovršnoj presudi (u ovom sl. Vaš sin jer je punoljetan) potraživati 10 godina + zatezne kamate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija