Jump to content

Kako u mirovinu zbog bolesti


mirjana79

Preporučene objave

Molila bih nekog tko zna da mi odgovori.

 

Naime prošle godine u 6 mjesecu sam se razbolila i bila sam u radnom odnosu.bila sam do 14.7.2009 nabolovanju ali sam u međuvremenu dok sam bila na bolovanju išla na sve moguće pretrage..naime bila sam i na ginekologiji,ekg, na kirurgiji sam ležala par dana , išla sam na kolonoskopiju i da su mi liječnici našli "" kao cistu na jajniku"" i zadebljanje na debelom crijevu..međutim pošto je došlo vrijeme godišnjih odmora naručili su me u 9 mjesecu da dođem na kontrolu.morala sam nastaviti raditi jer moj šef nije vjerovao kad sam mu rekla da se umorim brzo i naravno dala sam otkaz jer nisam mogla raditi od umora a on me tjerao.imala sam jake grčeve i bolove u žličici...ali nisam izdržala do 9 mjeseca nego sam otišla privatno kod jedne doktorice i ona me automatski poslala za bolnicu na ginekologiju jer mi je na ultrazvuku pronašla limfom veličine cigle..3 dana sam ležala na ginekologiji jer se ginekologija i kirurgija nisu mogli dogovoriti tko će me operirati...preuzela je kirurgija i odstranili su mi maternicu, jajnike,pola mjehura,slijepo crijevo, dio tankog i dio debelog crijeva i imala sam ileostomu( vrečicu na stomaku).kad su me pustili iz bolnice išla sam na kontrolu i našli su mi još jedan dio na jetri...naravno išla sam na kemoterapije i kako sam sad završila kemoterapije nema nigdje više nikakve maligne stanice ali moje zdravlje nije baš kakvo je bilo..ja mogu se normalno kretati ali se nakon 10 minuta umorim i moram malo leći da se odmorim.sad me zanima da li ja mogu ići u invalidsku mirovinu

pošto sam dala sama otkaz ili nemogu i ako mogu šta bih trebala učiniti i priložiti od papira.

 

hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija