Jump to content

Oduzeta vozila od strane policije


milenium

Preporučene objave

Poštovani kolege trebam pomoć ili savijet, vi odlučite.

Naime, 08.08.2005. su mi privremeno oduzeta dva vozila od strane policije, uz uredno izdanu potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta.

Od strane policije sam nakon par mjeseci dobio riješenje o poništenju registracije za ista vozila jer su navodno registrirana na osnovu krivotvorene dokumentacije koja je bila priložena uz vozila prilikom uvoza istih iz Njemačke.

Vozila sam uredno uvezao, završio homologaciju, ocarinio na braniteljsku povlasticu na koju sam imao to pravo, registrirao i sa istima obavljao djelatnost za koju su prvenstveno i kupljena.

Na razgovoru nakon godinu dana u DO kojem je bio prisutan i moj odvjetnik rečeno mi je da će se ista vozila vratiti u roku par dana da bi od iste državne odvjetnice dobio dopis gdje kaže da o povratu istih oduzetih vozila ne odlučuje ona nego carina, jer na ista nisu plačena davanja već su carinjena na povlsticu.

Carina o tome nema pojma, oni samo traže od mene prisilnu naplatu davanja što su sada i napravili tako što su mi blokirali poslovne račune, a o povratu vozila oni nemaju pojma.

Nikada nisam dobio nikakav dokument o trajnom oduzimanju vozila niti je protiv mene pokrenut ikakav postupak, budući da je policija u istrazi dokazala tko je odgovoran za to.

Trpim ogroman gubitak jer vozila ne rade u obrtu, plačam kredite koje sam uzeo za iste, ne znam što uraditi.

Molim Vas pomozite ako tko zna koja su mi prava.

Može i kontakt na mail info@milenium-rent.com ili na ovom forumu.

 

Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija