Jump to content

Poslodavac ne vraća radnu knjižicu, ali tvrdi da ju je vratio


saci

Preporučene objave

imam malo veći problem s bivšim poslodavcem, i nikako da tu priču privedem kraju... naime, ima već 2 mjeseca kako mi je dao otkaz te mi još uvijek nije vratio radnu knjižicu...

išla sam i kod inspekcije i policije, ali zasad ništa uspjela nisam.. svi su rekli da moj bivši poslodavac tvrdi da mi je lično uručio moju radnu knjižicu...

zanima me jel on to može samo tako tvrdit bez ikakvih dokaza, i zar mu se zaista ništa ne može samo na osnovu toga što on TVRDI da mi ju je vratio...?

ja nisam nigdje potpisala da sam preuzela knjižicu, a on bi koliko ja znam trebo moć inspekciji predočit dokaz da knjižica nije u njega...

pri početku radnog odnosa kad sam potpisivala ugovor o radu, dali su mi i da potpišem ugovor o sporazumnom otkazu, koji sam u žurbi i nepažnjom potpisala, i ne znajuć što je to..

znam da sam se time odrekla svih prava, ali me zanima da li bi to njemu moglo koristit kao neka dokumentacija da je knjižica u mene ili ne? jer stvarno više neznam kako čovjek može tako lagat iako ne može dokazat ničim da sam preuzela knjižicu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija