Jump to content

kako da se izvucen,,,,,,


talijan23

Preporučene objave

evo ovako na sudu sam vec skoro 4 godine,,,,zbog 8 dijela teskih krada,,,sada smo dosli pri kraju mogu se izvuc s uvjetnom,,,,mada da mi je para i placat ovoga skupog odvjetnika izvuka bi se bez icega,,,,sad me zanima kad dobijem uvjetnu ocu li morati platiti sudske troskove i nacinjenu stetu???????????????????????????????????????????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa koliko bi trebalo za zastaru,,,,,,odvjetnika kad pitam nesto odgovor mu je -ma vidit ce mo-itd.tog odvjetnika sam izabrao u istrazi i kad sam htio prominiti niti jedan odvjetnik nije htio preuzeti tudi slucaj,,,,, a stabse tice ostecenika njimA JE OSIGURANJE ISPLATILO NASTALU STETU,,ZNACI MENE SAD TREBA TUZIT OSIGURAVAJUCE KUCE ILI? MOLIM VAS ODG.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako mi odvjetnik govori obrazlozi malo,,,odakleda vratim 200tisuca,moze mi skidat s place cili zivot,,,ubija bi se odma------=kolko do zastare??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija