Jump to content

kad ti frizer unisti kosu


mayee

Preporučene objave

poz.svima.Molim savjet.prije par dana posjetih frizera.imam prrodno valovitu kosu,ali htjedoh napraviti par kovrča jer na gornjem djelu kosa mi je ravna.napravila mi je kovrče spaljene do tjemena,tako da sam morala osisati poduzu kosu.bas sam zalosna,sta da radim.frizerka je samo izrazila zaljenje i nista vise.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mayee je napisao:

poz.svima.Molim savjet.prije par dana posjetih frizera.imam prrodno valovitu kosu,ali htjedoh napraviti par kovrča jer na gornjem djelu kosa mi je ravna.napravila mi je kovrče spaljene do tjemena,tako da sam morala osisati poduzu kosu.bas sam zalosna,sta da radim.frizerka je samo izrazila zaljenje i nista vise.hvala

 

Poz.

 

Strašno!

Moj savjet je slijedeći:

 

1. Zaboraviti da se ovo dogodilo i kroz dva tjedna pričati o ovome kao šaljivu crticu iz života.

 

2. Promjeniti frizerku/salon.

 

3. Fotografirati nesreću koja Vas je zadesila i sa računom od frizerskog salona prijaviti je Hrvatskoj obrtničkoj komori i Udruzi za zaštitu potrošača. Nakon toga joj se obajviti oštrim pismom u kojoj tražite određeno obeštećenje (novac ili potencijalno novo uništenje vaših lasi), te ako to ne uspije tužiti je sudu radi povrede prava osobnosti i parničiti se godinama radi .....????

 

4. Uvažiti ispriku, napraviti nešto što će Vas razveseliti!

 

Ošišanu glavu gore i idemo dalje :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kazimir je napisao:

 

3. Fotografirati nesreću koja Vas je zadesila i sa računom od frizerskog salona prijaviti je Hrvatskoj obrtničkoj komori i Udruzi za zaštitu potrošača. Nakon toga joj se obajviti oštrim pismom u kojoj tražite određeno obeštećenje (novac ili potencijalno novo uništenje vaših lasi), te ako to ne uspije tužiti je sudu radi povrede prava osobnosti i parničiti se godinama radi .....????

 

 

Postovana,

 

Spomenite frizerki da ovo gore navedeno necete napraviti kao ni prijaviti je zbog neizdavanja racuna (usudila se to zlodjelo i naplatiti!??) ukoliko vam plati periku koju sad morate nositi na nastupima kako se ta grozno odvratna spaljevina ne bi vidjela dok vam kosa opet ne naraste...

 

Ukoliko se pokrivanju troskova perike bude opirala, vas zahtjev u pregovaranju svakako pojacajte i mogucnoscu da pri svakom nastupu ili setnji gradom opozareno podrucje ukrasite kricavim letkom s nazivom i adresom njenog frizerskog salona :vrag:

 

Ljudi najcesce naucimo lekciju samo kad nas lupe po dzepu, pa mozda tako usput spasite i neku buducu tudju kosu od navedenog maltretmana...

 

LP

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lijep pozdrav,hvala na javljanju i savjetima.Sta da kazem bila sam kod nje rekla joj vidjela je sve i sva u čudu se pita kako se to desilo,jer nekim zenama drzi viklere satima i zadovoljne su.uglavnom njena preporuka je da susim prirodno kosu i da dođem k njoj za 2 tjedna da me osisa,haha koji crni humor,već se moram smijati na sve to.neznam pravi li se glupa ili je stvarno glupa :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poprilično je jednostavno objavit sliku

 

1. Uploadaš sliku na računalo. Stavi je na desktop da ti je bude jednostavnije pronaći.

 

2. Odeš na slijedeću stranicu: http://imageshack.us/

 

3. Kod ''Upload'' obilježiš: image/video images/videos

 

4. Stisneš ''Browse'' i pronađeš tu sliku na desktopu

 

5. klikneš jedanput na sliku i klikneš desno''open''

 

6. klikneš ''upload now''

 

7. pričekaš pola minute max.da ti se pojavi: ''Links to share your image''

 

8. kopiraš npr. ''Forum Code'' ili ''Forum Thumbnail'' i postaviš kao tekst poruke i objaviš

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija