Jump to content

HT prevaranti


yggy

Preporučene objave

Priča počinje još 2004. godine. Tada sam od HT-a tražio uvođenje telefonske linije i ADSL interneta. Na ugovoru koji sam potpisao stajalo je da je HT dužan uvesti liniju u roku od 90 dana. Po isteku tog roka, pošto mi linija nije uvedena, ponovo tražim isto. I opet prođe 90 dana a da mi linija nije uvedena. Po treći put sam slao istu stvar i napokon sam dobio telefon. I tada počinju problemi. Na prvom računu koji sam dobio bez specifikacije poziva stajala je cifra od 2454,11 kuna što jednostavno nisam mogao potrošiti u 15-ak dana,razdoblje na koje se račun odnosio. Uvođenje linije je trebalo koštati 600 kuna i naknada za ADL je bila 100 kuna tako da ispada da msam u 15 dana na razgovore potrošio preko 1700 kuna a ne poznam nikoga u inozemstvu. Tada sam napisao prigovor i odnio ga osobno u HT na Drvinju i tražio sam specifikaciju potrošnje tj. ispis poziva. Nikakav odgovor nisam dobio već mi je nakon 20-ak dana telefon isključen i prestao je moj pretplatnički odnos . Tada sam preporučeno poslao isti prigovor ali sam potvrdu do sad izgubio. Od tada ni glasa od HT-a. Od 2006. do 2010. u više navrata sam ponovo tražio da mi uvedu telefon i uvijek sam odbijen uz objašnjenje da nema mjesta na centrali (iako je od tada sagrađena Arena Zagreb i hrpa stanova uz Arenu od kojih svaki ima telefon a ja sam na toj centrali) i nitko mi nikada nije rekao da se protiv mene vodi nekakav postupak. Čak sam zvao i Radio 101 i tražio ih pomoč i kad su oni tražili odgovor u HT-u dobili su samo izjavu iz koje se ništa nije moglo saznati. Dana 16. 10. 2010 na vrata mi dolazi sudski ovhovoditelj i ostavlja mi obavijest o provedbi ovršnih radnji za iznos od 2454,11 plus kamate i sudski troškovi. Napominjem da nisam dobio niti obavijest da se protiv mene vodi postupak, niti sam dobio poziv za sud niti sam dobio presudu. Također,zaposlen sam i ovrhovoditelj nije kontaktirao mog poslodavca da mi se skine s plaće. I još jedna činjenica, HT-ov stup je u mom vrtu preko 15 godina i na njega ne plaćaju nikakvu naknadu! Što da radim??

Oprostite na dužini posta...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija