Jump to content

RH-kriva je za otmicu moje kćeri?


tntrider

Preporučene objave

Dana 18.09.2010. godine supruga me napustila zajedno sa dvogodišnjom kćerkom.Godinu dana živjeli smo u izvanbraćnoj zajednici i dvije godine smo u braku.U braku nam se rodila kći koja je 01.10.2010.navršila dvije godine.Za vrijeme našeg suživota,nikada nisam povrijedio,uvrijedio,ponizio,udario,ili izvršio bilo koji oblik obiteljskog nasilja.Materijalnog ili psihićkog...Od mene je odlazila nekoliko puta,i bila kod roditelja.ali se uvijek vraćala nakon nekoliko dana.U dva je navrata telefonski dojavljivala obiteljsko nasilje,pri ćemu su djelatnici MUP-a mogli konstatirati,da je dojava bila lažna.Što više,ništa nije upućivalo na takvu njezinu promjenu u ponašanju,jer netom prije toga nije između nas bilo nikakve prepirke,neslaganju u mišljenjima,a kamoli svađe.Posljednji puta otišla je 18.09.2010.,boravila je kod svojih roditelja,a nakon što joj roditelji odbijaju dati mjesto boravišta,nakon deset dana odlazi u centar za socijalnu skrb i po više neznam koji puta isti ju smještavaju zajedno sa mojom kćerkom u SOS,sigurnu kuću.Policijskom obradom,uz sudijelovanje CZSS ponovno je utvrđeno da nije bilo obiteljskog nasilja,ali ona odbija da se vrati,i ostaje kod njih.Prema IP adresi 78.0.195.149 odakle je brisala svoj facebook stranicu,vidljivo je da se nalazila u sigurnoj kuću na križanju pašmanse i rapske ulice u Zagrebu.Nakon što sam dao do znanja,da znam gdje se nalazi,CZSS bezrazložno ih stavljaju u drugu sigurnu kuću,i premještaju ih u Poreću.(Vidljivo iz bankovnih izvoda podizanja novaca u raiffeisen banci)CZSS ponovno dajem do znanja da znam gdje se nalazi moja kćerka i tražim da mi ju vrate s obzirom da ona ne spada u kategoriju zlostavljanih žena.Što više,u našoj kući ja sam bio onaj(papućar)koji je kuhao,prao,peglao,pravio kolaće,torte...dok je ona radila-NIŠTA.O svemu sam obavijestio predsjednika RH,Vladu RH,koja financira takve kuće,USKOK.autonomnu žensku kuću u Zagrebu dok je još boravila tamo,ali bez uspijeha.Sudski sam zatražio povjeravanje djeteta,ali oni šalju dopis u kojem će mi samo odrediti kontakte sa djetetom.Posjedujem kuću od 240 m2,u vojnoj sam mirovini,a u kući imam sprovedenu svu infrastrukturu(plin,voda,struja,telefon,internet...)Ona nema nikakvu imovinu,primanja,a roditelji joj odbijaju dat mjesto boravišta.Nadamnom se od strane države sprovodi psihićki teror,i za državne institucije legalna otmica moje kćeri,jer je moja supruga izrazila želju da tamo ostane.Pitam ja vas.Dali su te sigurne SOS kuće za zlostavljane žene uistinu to,ili nisu.ILI SU BESPLATNA TURISTIČKA sjedišta od koje vlasnici tih tzv. neprofitabilnih udruga uzimaju iz državnog buđeta od 30.000-35.000 kn godišnje.Poveo sam brakorazvodnu parnicu,koja će me zajedno sa njezinim vještaćenjem koštati preko 10.000 kn.,dok sud ne odredi kome će pripasti djete.A to može potrajati i do godinu dana.Djete će me zaboravit,ili me je već zaboravilo s obzirom,da ju nisam vidio već dva i po mjeseca.O mojim psihićkim patnjama i bolima da ne govorim,suzama i besanim noćima.Molim da mi se pomogne da vratim svoj kćer.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zbog čega protiv žene ne podneseš kaznenu prijavu zbog lažne optužbe o zlostavljanju. (Općinsko državno odvjetništvo)

 

 

žena je od CZSS tražila pomoć i oni su joj pomogli.

CZSS ne utvrđuje krivca .

oni automatski poklanjaju vjeru "slabijem spolu"

iako se zna da žene zaju dobro i puuunnnooo lagati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija