Jump to content

Maltretiranje i prijetnje


anubarak

Preporučene objave

Pozdrav svima. Registrirao sam se tu na ovaj sajt jer stvarno ne znam vise kome da se obratim tako da ako mi iko moze pomoci stvarno bi vam bio beskrajno zahvalan. Nisam siguran pisem li na pravom mjestu,ali stvarno nisam upoznat sa pravom pa se unaprijed ispricavam. Dakle radi se o slijedecem:

 

Prije svega imam 27 godina samo da znate da nisam dijete.

Moja prijateljica (22) ima poremecenog oca koji je kontrolira i zeli upravljati njenim zivotom. Posto se ja bas ne uklapam u njegovu sliku koju on zamislja svojoj kceri ja sumnjam da on stoji iza svega i mislim da ima neke debele veze u policiji jer previse lako dolazi do informacija... A pocelo je da su mi na vrata dosla tri nepoznata lika prijetiti da ako se ne prestanem vidjati s njom da ce mi se svasta desiti,nastavilo se provjeravanjem i maltretiranjem telefonom ... Od njenog oca se nista ne moze izvuci,on ili se pravi ili se to desava od nekog drugog iz njene familije... Sta da radim? ako moze molim vas neka preporuka?? :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne može štetiti ako se stvar prijavi policiji.

Prijaviti pisanom prijavom u kojoj će se opisati prijetnje ( da prestaneš viđati curu), osobe koje su prijetile, uznemiravanje telefonom,...

Ne treba spominjati sumnju u oca.

Dopis urudžbirati u nadležnoj PP, tako da na tvoj primjerak potvrde primitak.

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija