Jump to content

Multanova i službeni auto - tražim savjet


anonimno

Preporučene objave

U 7. mj. 2005 slikala me MULTANOVA na Horvačanskoj kod Lopatinečke u službenom vozilu koje koristim. Multanovu sam uočio relativno rano (150m prije) i jako zakočio te me u tom momentu nekoliko vozila prestiglo po drugoj traci.

 

Negdje u 10 mjesecu dolazi u firmu formular sa upitom o vozaču vozila toga dana. Kako ja najčešće koristim to vozilo, poslani su moje ime i adresa.

 

Prošli tjedan dobivam Prekršajni nalog za navedeni prekršaj (500 +110 KN - više od 20 u naselju)

 

Kako nisam jedini koji koristi to službeno vozilo

(dnevno je moguće se vozilom korisiti i 3 različita djelatnika).

 

Koje obrazloženje u prigovoru je najbolje navesti?

 

1. Da nisam upravljao vozilom pošto se tim vozilom koristi više osoba.

 

2. Da samo zatražim sliku i onda pokušam sa da je izmjerena brzina bila od drugog vozila u traci pored mene

 

 

Zahvaljujem svima na odgovorima

 

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što baš nitko ???

 

ajd ja cu: ovo pod 1 mi ne izgleda kao dobra ideja, naime protiv tebe je donesen nalog na temelju izjave odgovorne osobe u firmi i sad tu nema nazad, ako ti kazes da nisi vozio, onda ce tog koji je policiji dostavio podatke zvati da svjedoci protiv tebe, a onda je on u situaciji ili da svjedoci, pa tebe osude, ili da kaze kako to sto je dostavio nije vjerodostojan podatak o identitetu vozaca, pa onda njega opale sa najmanje 2000 kuna zbog pricanja viceva policiji i uzrokovanja pokretanja prek. postupka protiv neduzne osobe.

ovo pod dva, a cuj mozes probati, postoje slike s kojih se ne moze utvrditi ciju je brzinu od dva vozila u manje-vise paralelnom polozaju izmjerio foto-radar, samo sto takve fotografije vec sama policija odbacuje, pa ne vjerujem da je tvoja slika takva.

a da probas ovako, ne prigovaras uopce, platis samo sudske troskove, a ovih 500kn zamijenis za rad koji se ne izvrsava i cekas zastaru izvrsenja prek sankcija. ako kojim slucajem u tom periodu rad ipak zazivi, uvijek mozes platiti tih 500kn pa neces kositi travu na javnim povrsinama<

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija